نمای فریم لس

[ File # csp0347414, License # 2098282 ]
Licensed through http://www.canstockphoto.com in accordance with the End User License Agreement (http://www.canstockphoto.com/legal.php)
(c) Can Stock Photo Inc. / Linnea

نمای فریم لس Frame Less

یکی از پرکاربردترین نماهای ساختمان ، نمای فريم لس می باشد در این سیستم ابتدا سطح نما بصورت شبکه بندی کامل زیر سازی شده و پروفیل های آلومینیومی فریم لس نما روی این شبکه بندی قرار می گیرند.

وجود لاستیکهای هوا بندی و آب بندی در اطراف فریم و شیشه باعث گردیده سطح نما کاملا ایزوله(آب بندی و هوا بندی) گردد.یکی از نکات بسیار مهم این سیستم این است که سطح بیشتر نما از شیشه و پروفیل های آلومینیومی با ظرافت خاصی در اطراف شیشه قرار می گیرد.

در نمای فريم لس شيشه ای، قابهای آلومینیومی نگه دارنده شیشه (دو جداره یا تک جداره) بر روی یک فریم آهنی که از پروفیل هایی با سایز های متفاوت ساخته شده است نصب و فیکس می گردد. فواصل شیشه با یکدیگر در نمای بیرونی چنان نزدیک هم بوده که فریم آهنی از نمای روبرو دیده نخواهد شد.

غیر قابل تشخیص بودن فریم لس های باز شو از خارج ساختمان قابلیت نصب از داخل بنا و بدون استفاده از داربست، آب بندی و هوا بندی موثر، سبکی وزن، مقرون به صرفه و سهولت نصب نمای شیشه از جمله مزایایی است که این محصول را در برابر سایر سیستم ها برتری می بخشد.

از خصوصیات نمای فریم لس می توان به موارد زیر اشاره نمود:Untitled45

o امکان بهره گیری از باز شو مخفی در نمای فریم لس

o عدم محدودیت رنگ فریم لس

o نصب آسان شیشه

o امکان ایجاد سطوح عایق صوت و حرارت

o عملکرد مستقل هر یک از فریم ها در برابر زلزله

o امکان اجرا به صورت تمام آلومینیومی

روش اجرای نمای فریم لس

تهیه نقشه های فاز ۲ با توجه به طرح اولیه

اجرای زير سازی با استفاده از پروفیل های آهنی

ساخت فريم های آلومينيومی بر اساس نقشه ها و استفاده از برش CNC

نصب فریم لس ها روی شبکه پروفیل های آهنی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *